Managing Director

Managing Director

  • Strategy
  • Consulting
  • Amsterdam
  • Gepubliceerd op: 05 maart 2026
  • Vanaf 15 jaar werkervaring
  • 36 views

Kandidaatprofiel*

  • Vanaf 15 jaar ervaring
  • Binnen consultancy of zakelijke dienstverlening
  • Aantoonbare ervaring in business development met P&L-verantwoordelijkheid
  • Leiderschapservaring in een groeiende organisatie
  • Ondernemende aanpak met strategisch en operationeel vermogen
  • Sterke onderhandelaar en stakeholdermanager
  • Affiniteit met life sciences

* Uit onderzoek blijkt dat vrouwelijke kandidaten pas solliciteren als ze aan 100% van de eisen voldoen, terwijl mannelijke kandidaten dat al bij 60% doen. Dus herken jij je in deze uitdaging, maar aarzel je of je aan alle eisen voldoet? Dan zien we je CV graag tegemoet.

Avertim Nederland, onderdeel van de snelgroeiende internationale Avertim Group, staat aan de vooravond van een nieuw hoofdstuk. De missie is drieledig: commerciële groei, sectorverbreding en uitbreiding van het team. Een mooie kans voor de nieuwe Managing Director om deze ambitie concreet te maken en de organisatie naar de volgende fase te leiden.

Over Avertim

Avertim Consulting Group is een van oorsprong Belgisch internationaal consultancybedrijf, opgericht in 2007. Bijna twintig jaar later opereert de organisatie in vier landen: België, Frankrijk, Duitsland en Nederland. Vanuit deze landen werken ongeveer 350 professionals aan complexe transformatievraagstukken bij toonaangevende organisaties in uiteenlopende sectoren, waaronder transport en mobiliteit, energie, life sciences en banking.

De kracht van Avertim ligt in de combinatie van inhoudelijke expertise en hands-on ervaring in de industrie. Consultants opereren op het snijvlak van strategie en operatie: ze adviseren niet alleen, maar dragen ook verantwoordelijkheid voor de concrete implementatie op de werkvloer. Die geïntegreerde benadering, in combinatie met een ambitieuze en ondernemende cultuur, maakt de organisatie aantrekkelijk voor zowel opdrachtgevers als professionals.

Avertim Nederland
De Nederlandse entiteit is opgericht in 2017 en heeft in het bijzonder de afgelopen drie jaar een sterke groeiversnelling doorgemaakt. Inmiddels telt het team 35 consultants, met een stevige positie binnen life sciences. Vanuit een uitgesproken collaboratieve aanpak ondersteunt Avertim zowel grote farmaceutische spelers als innovatieve biotechbedrijven over de volledige waardeketen. Denk aan het digitaliseren van processen, het opzetten van nieuwe productiefaciliteiten en het begeleiden van de introductie van nieuwe geneesmiddelen. Consultancy gaat bij Avertim verder dan slides – het draait om tastbare resultaten, duurzame impact en succesvolle uitvoering.

Kijkend naar de toekomst staat de volgende fase van Avertim Nederland in het teken van schaalvergroting en sectorverbreding. De ambitie is om door te groeien naar zestig consultants, die naast life sciences ook actief zijn in energie en transport.

Vacature: Managing Director

De Managing Director staat aan het roer van de volgende groeifase van Avertim Nederland. De opdracht is helder: het team uitbreiden, het klantenportfolio verbreden en de commerciële slagkracht vergroten, met volledige P&L-verantwoordelijkheid.

Een aantal zaken is cruciaal voor succes in deze rol. Allereerst een sterke commerciële drive en bewezen ervaring met actieve business development. Naast de ambitie om het klantenportfolio te diversifiëren ligt er een duidelijke salesopdracht van zo’n twee miljoen euro extra omzet dit jaar. Dat betekent sturen op marge, bezetting, positionering en duurzame klantrelaties. Tegelijkertijd verschuift de strategische focus van een mix met operationele opdrachten naar langdurige consultingtrajecten met grotere impact.

Leiderschap is een tweede bepalende succesfactor. Als charismatische leider coacht, inspireert en begeleidt de Managing Director consultants in hun ontwikkeling tot een high-performing team. De snelle groei van de afgelopen jaren en de ambitie om deze lijn voort te zetten maken het noodzakelijk om processen verder te optimaliseren en de organisatie naar een hoger volwassenheidsniveau te brengen. Zo versterkt de Managing Director niet alleen de omzet, maar ook de cultuur en cohesie binnen de organisatie.

De rol is lid van het MT op groepsniveau, rapporteert rechtstreeks aan Group CEO en oprichter Hervé Lefébure en werkt nauw samen met Neil Vanonckelen, Group Director Life Sciences.

“Avertim Nederland heeft de afgelopen jaren een stevig fundament gekregen. De volgende stap vraagt om een Managing Director die commercie en inhoud combineert en het team meeneemt in een ambitieus groeiverhaal.” – Neil Vanonckelen, Group Director Life Sciences

Deze functie past bij een ondernemende en resultaatgerichte Managing Director die energie haalt uit bouwen en groeien. Het betreft een rol met een duidelijk commercieel mandaat en concrete groeidoelstellingen, waarin volop ruimte is om nieuwe markten te verkennen en uit te bouwen. Kandidaten die graag een ambitieuze agenda vormgeven en tastbare impact realiseren, vinden in deze functie precies wat ze zoeken – en meer.

Interesse?

Avertim werkt voor de invulling van deze vacature met Top of Minds.
Neem contact op met Catherine Visch via catherine.visch@topofminds.com of met Remco Vlemmix via remco.vlemmix@topofminds.com om te laten weten dat je interesse hebt in deze vacature.

Contact

Catherine Visch Solliciteer

Contact

Remco Vlemmix Solliciteer
Solliciteer op deze functie

Managing Director

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
  • Vul je gegevens in en we zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen

  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Deel je CV en optioneel LinkedIn URL
  • Max. bestandsgrootte: 10 MB.
Marlies Hoogvliet - Partner

“Meer dan 98% van onze kandidaten blijft onze nieuwsbrief lezen. Schrijf je in en geef jouw carrière een boost.”

Marlies Hoogvliet - Partner

Aanmelden voor vacaturenieuwsbrief

Iedere week de nieuwste vacatures van Top of Minds in je mailbox

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.